Turkish - elmas takılar, elmas taklidi kron, üretici, tasarımcı ve toptancı, stok ve bugün gemi

Rhinestone Takı Şirketler takı web sitesine hoş geldiniz. Firmamız 1991 yılında kurulmuş ve tasarımları, oluşturur ve elmas takılar, Tiaras, kron ve diğer ürünleri satıyor. Dünyanın her ülkesine teslimat yapıyoruz. Web sitemizde gördüğünüz tüm tasarımlar tarafımızdan tasarlanmış olup şirket malıdır. Bazen tasarımlarımızdan birini satıyoruz, daha sonra yenisi ile değiştirilecek. Sadece Avusturya kristalleri ve diğer yüksek kaliteli kristaller de dahil olmak üzere yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Çalışma saatlerimiz sırasında verilen siparişler, kredi kartı sorunları olmaması veya stoktaki öğenin mevcut olması koşuluyla, genellikle aynı gün gönderilir. Üreticinin neden olduğu hasarla ilgili olarak tüm ürünler için ömür boyu garanti süresi veriyoruz.
Pagean ve düğün organizatörleri veya akşam giyim üreticileri, süslemeli giysiler ve daha fazlası gibi çeşitli endüstri dallarına teslim ediyoruz. Kayıt olmak zorunda değilsiniz. Siparişinizi takip eden sayfalara yerleştirebilirsiniz.

Toptan tiaras ve toptan yapay elmas takılar hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Web sitemizdeki tüm içeriğin İngilizce olarak yazıldığını lütfen unutmayın. Ayrıca tüm sorularınızı bize İngilizce olarak göndermenizi rica ediyoruz.

Web sitemizi ziyaret etmek için lütfen tıklayınız