Lithuanian - Kalnų krištolas papuošalai, Kalnų krištolas vainikėliai, gamintojas, dizaineris ir didmenininkas, sandėlyje ir laivuose šiandien

Sveiki apsilankę juvelyrinių dirbinių svetainėje „Rhinestone Jewelry Corporations“. Mūsų įmonė buvo įkurta 1991 metais ir kuria, kuria ir parduoda kalnų papuošalus, tiarus, vainikėlius ir kitus gaminius. Mes tiekiame į bet kurią pasaulio šalį. Visi dizainai, kuriuos matote mūsų svetainėje, buvo mūsų sukurti ir yra mūsų įmonės nuosavybė. Retkarčiais parduodame vieną iš savo dizainų, kuris vėliau bus pakeistas nauju. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, įskaitant Austrijos kristalus ir kitus aukštos kokybės kristalus. Užsakymai, pateikti mūsų darbo valandomis, paprastai išsiunčiami tą pačią dieną, jei nėra kreditinių kortelių ar mes turime atsargų. Visiems gaminiams suteikiame garantiją visam gyvenimui, atsižvelgiant į gamintojo padarytą žalą.
Mes tiekiame įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip konkursų ir vestuvių organizatoriai ar vakarinių drabužių gamintojai, drabužius su papuošimais ir dar daugiau. Jūs neprivalote registruotis. Galite tiesiog pateikti savo užsakymą šiuose puslapiuose.

Norėtume pakviesti jus apsilankyti mūsų tinklalapyje, kad gautumėte daugiau informacijos apie mūsų didmenines tiaras ir juvelyrinius dirbinius iš kalnų krištolo. Atminkite, kad visas mūsų interneto svetainės turinys yra parašytas anglų kalba. Mes taip pat prašome atsiųsti mums visus klausimus anglų kalba.

Norėdami aplankyti mūsų svetainę, spustelėkite čia